PŁYWALNIA MIEJSKA
w Nowym Targu

Zawody Pływackie z okazji Dnia Dziecka - wyniki i zdjęcia

31-05-2015

W dniu 31.05.2015r na Pływalni Miejskiej odbyły się zawody „Dzień Dziecka na sportowo” w ramach Dwudniowego Dnia Dziecka w Nowym Targu. 
W imprezie wzięło udział 161 uczestników ( w tym 22 sztafety rodzinne), których oklaskiwała publiczność prawie w komplecie wypełniająca trybuny obiektu. 
Zawody obsługiwane były przy pomocy profesjonalnego systemu pomiaru czasu firmy Omega.
Po przeprowadzeniu wszystkich konkurencji najlepszych zawodników udekorowano pamiątkowymi medalami i dyplomami, oraz rozlosowano nagrody.


Zawody Pływackie "Dzień Dziecka na sportowo"

Pływalnia Miejska w Nowym Targu - 31.05.2015r.

Konkurencja 1 Dziewcząt, 25m z przyborem 7 lat i młodsi
31/5/2015 - 9:00 Wyniki
Punkty: FINA 2014        
Pozycja     Rok ur. Czas Pkt.
1. Chrobak Patrycja 08 41.20  
2. Molewicz Magdalena 08 46.73  
3. Kołodziej Wiktoria 10 49.38  
4. Stefaniak Melania 08 50.22  
5. Pietruszyńska Natalia 08 52.95  
6. Podkanowicz Klaudia 08 58.90  
7. Ciężak Róża 09 1:00.70  
           
           
Konkurencja 2 Chłopców, 25m z przyborem 7 lat i młodsi
31/5/2015 - 9:04 Wyniki
Punkty: FINA 2014        
Pozycja     Rok ur. Czas Pkt.
1. Lizoń Adam 08 37.86  
2. Groblicki Wojciech 09 38.66  
3. Tokarski Szymon 10 45.79  
4. Odyna Olek 09 49.13  
           
           
Konkurencja 3 Dziewcząt, 25m dowolny 7 lat i młodsi
31/5/2015 - 9:07 Wyniki
Punkty: FINA 2014        
Pozycja     Rok ur. Czas Pkt.
1. Tokarska Justyna 08 33.26 32
2. Mroczka Alcija 08 36.32 24
3. Wielkiewicz Nadia 09 49.32 9
4. Cięciel Anna 09 1:05.83 4
           
           
Konkurencja 4 Chłopców, 25m dowolny 7 lat i młodsi
31/5/2015 - 9:09 Wyniki
Punkty: FINA 2014        
Pozycja     Rok ur. Czas Pkt.
1. Mastalski Kacper 08 24.44 52
2. Gniadek Piotr 08 32.90 21
3. Zagata Jakub 08 33.15 21
4. Jamka Antek 08 42.53 9
5. Mirkowski Wiktor 08 45.07 8
6. Cholewa Jakub 09 59.68 3
           
           
Konkurencja 5 Dziewcząt, 25m dowolny 8 - 9 lat
31/5/2015 - 9:12 Wyniki
Punkty: FINA 2014        
Pozycja     Rok ur. Czas Pkt.
1. Liszka Amelia 06 22.31 107
2. Zagata Magdalena 06 23.36 93
3. Zapała Martyna 06 24.88 77
4. Antolak Magdalena 06 27.35 58
5. Toroń Asia 06 32.68 34
6. Niemczyk Oliwia 07 34.25 29
7. Bała Kinga 07 35.95 25
8. Mikołajczyk Anna 07 39.07 20
9. Grzymek Natalia 06 40.77 17
10. Wiczyńska Zuzia 07 1:22.15 2
           
           
Konkurencja 6 Chłopców, 25m dowolny 8 - 9 lat
31/5/2015 - 9:16 Wyniki
Punkty: FINA 2014        
Pozycja     Rok ur. Czas Pkt.
1. Watycha Aleks 07 21.62 75
2. Pastwa Amadeusz 06 23.31 60
3. Sikora Kacper 06 24.35 53
4. Sikora Dominik 06 30.80 26
5. Gal Konrad 07 32.20 22
6. Romański Maksymilian 06 33.89 19
7. Pawlikowski Mateusz 06 36.45 15
           
           
Konkurencja 7 Dziewcząt, 25m grzbietowy 8 - 9 lat
31/5/2015 - 9:20 Wyniki
Punkty: FINA 2014        
Pozycja     Rok ur. Czas Pkt.
1. Wojtyczka Aleksandra 06 26.34 96
2. Siuta Alicja 06 26.88 91
3. Strycharz Julia 07 29.48 69
4. Pawlik Zuzanna 06 29.93 66
5. Japoł Paula 07 30.55 62
6. Jarząbek Wiktoria 06 31.86 54
7. Grzymek Alicja 06 32.69 50
8. Spirczak Katarzyna 06 33.06 49
9. Głąb Agata 07 34.42 43
10. Warpecha Małgorzata 06 36.88 35
11. Dutkiewicz Aurelia 07 39.00 29
12. Barbarewicz Wiktoria 06 41.82 24
           
           
Konkurencja 8 Chłopców, 25m grzbietowy 8 - 9 lat
31/5/2015 - 9:26 Wyniki
Punkty: FINA 2014        
Pozycja     Rok ur. Czas Pkt.
1. Szyszka Bartłomiej 06 27.83 54
2. Karpiel Mateusz 07 31.41 37
3. Cyrwus Konrad 07 32.19 35
4. Paluszek Dawid 06 32.93 32
5. Surowiak Jakub 06 33.44 31
6. Tułak Ksawery 06 35.88 25
7. Kowalczyk Mateusz 07 36.98 23
8. Plewa Patryk 07 40.97 17
9. Scisłowicz Stanisław 07 41.43 16
10. Wida Łukasz 06 41.91 15
11. Scisłowicz Jan 07 43.93 13
           
           
Konkurencja 9 Dziewcząt, 25m dowolny 10 - 11 lat
31/5/2015 - 9:30 Wyniki
Punkty: FINA 2014        
Pozycja     Rok ur. Czas Pkt.
1. Jankowska Iza 04 19.81 154
2. Sułkowska Martyna 04 20.92 130
3. Dyda Magdalena 04 21.13 126
4. Wolska Wiktoria 04 21.38 122
5. Starczowska Anna 04 21.68 117
6. Tworek Karolina 04 21.83 115
7. Bogusz Julia 04 22.85 100
8. Kalata Julia 04 25.29 74
9. Adamczyk Kinga 04 27.17 59
10. Przygodzka Julia 04 30.69 41
11. Tworek Inga 05 31.61 37
12. Barbarewicz Julia 04 34.80 28
           
           
Konkurencja 10 Chłopców, 25m dowolny 10 - 11 lat
31/5/2015 - 9:35 Wyniki
Punkty: FINA 2014        
Pozycja     Rok ur. Czas Pkt.
1. Bizup Oskar 04 19.21 108
2. Tworek Wiktor 05 19.70 100
3. Maślanka Kamil 05 20.60 87
4. Maciaś Krzysztof 04 20.80 85
5. Pytelewski Paskal 05 22.04 71
6. Sójka Filip 04 22.60 66
7. Bała Tomasz 05 25.55 45
NIE UK. Wiczyński Tomek 05    
           
           
Konkurencja 11 Dziewcząt, 25m grzbietowy 10 - 11 lat
31/5/2015 - 9:39 Wyniki
Punkty: FINA 2014        
Pozycja     Rok ur. Czas Pkt.
1. Plewa Aleksandra 04 25.42 107
2. Koper Anna 05 26.50 95
3. Fryda Dominika 05 27.01 89
4. Rychtarczyk Amelia 04 27.17 88
5. Dyda Agnieszka 05 27.29 87
6. Sznajder Agnieszka 04 28.02 80
7. Fuksa Julia 04 28.37 77
8. Ściurka Roksana 05 29.75 67
9. Kubina Aleksandra 04 31.17 58
10. Jagoda Martyna 05 32.41 52
11. Ściegienny Marta 05 33.25 48
12. Głąb Alicja 05 36.87 35
13. Samulewska Maja 05 44.04 20
14. Pióro Zuzia 05 49.93 14
           
           
Konkurencja 12 Chłopców, 25m grzbietowy 10 - 11 lat
31/5/2015 - 9:45 Wyniki
Punkty: FINA 2014        
Pozycja     Rok ur. Czas Pkt.
1. Dzielski Karol 04 24.52 79
2. Broda Łukasz 05 25.08 74
3. Malinowski Markus 04 26.76 61
4. Morawa Aleksander 05 27.83 54
5. Boczewski Kacper 04 27.93 53
6. Sarniak Karol 04 29.51 45
7. Błachut Kacper 05 29.71 44
8. Wida Bartosz 05 29.95 43
9. Czernik Mateusz 04 30.32 42
10. Fryżlewicz Mateusz 05 30.43 41
11. Bryniarski Borys 04 30.92 39
           
           
Konkurencja 13 Dziewcząt, 50m dowolny 12 - 13 lat
31/5/2015 - 9:49 Wyniki
Punkty: FINA 2014        
Pozycja     Rok ur. Czas Pkt.
1. Chrobak Anna 02 40.05 195
2. Piotrowska Karolina 03 43.33 154
3. Bibro Sandra 03 45.72 131
4. Zapała Monika 03 48.49 110
5. Szewczyk Wiktoria 03 50.31 98
6. Mączka Kaja 03 50.96 94
7. Chrobak Natalia 03 51.11 94
8. Dyda Gabriela 03 52.36 87
           
           
Konkurencja 14 Chłopców, 50m dowolny 12 - 13 lat
31/5/2015 - 9:53 Wyniki
Punkty: FINA 2014        
Pozycja     Rok ur. Czas Pkt.
1. Kaczmarczyk Sebastian 02 33.42 224
2. Żivkowic Daniel 02 40.33 127
3. Limanowski Piotr 03 41.32 118
4. Reguła Dawid 02 43.70 100
5. Dziedzic Maksymilian 02 44.80 93
6. Maciaś Kacper 03 45.94 86
7. Gal Grzegorz 03 49.60 68
8. Plewa Wojciech 03 52.03 59
9. Dul Hubert 02 1:02.89 33
10. Kidoń Marcin 03 1:19.48 16
           
           
Konkurencja 15 Dziewcząt, 50m klasyczny 12 - 13 lat
31/5/2015 - 10:00 Wyniki
Punkty: FINA 2014        
Pozycja     Rok ur. Czas Pkt.
1. Fryźlewicz Kamila 02 57.03 128
2. Staszel Magdalena 02 1:09.00 72
           
           
Konkurencja 16 Chłopców, 50m klasyczny 12 - 13 lat
31/5/2015 - 10:03 Wyniki
Punkty: FINA 2014        
Pozycja     Rok ur. Czas Pkt.
1. Koczur Paweł 02 53.62 104
2. Jachymiak Jacek 03 1:03.57 62
           
           
Konkurencja 18 Chłopców, 50m dowolny 14 - 15 lat
31/5/2015 - 10:05 Wyniki
Punkty: FINA 2014        
Pozycja     Rok ur. Czas Pkt.
1. Pietruszyński Patryk 01 40.54 125
2. Joniak Kamil 01 43.51 101
           
           
Konkurencja 19 Dziewcząt, 50m klasyczny 14 - 15 lat
31/5/2015 - 10:08 Wyniki
Punkty: FINA 2014        
Pozycja     Rok ur. Czas Pkt.
1. Cyrwus Aleksandra 01 55.33 141
           
           
Konkurencja 20 Chłopców, 50m klasyczny 14 - 15 lat
31/5/2015 - 10:10 Wyniki
Punkty: FINA 2014        
Pozycja     Rok ur. Czas Pkt.
1. Szewczyk Błażej 00 41.27 229
           
           
Konkurencja 22 Mężczyzn, 50m dowolny 16 lat i starsi
31/5/2015 - 10:13 Wyniki
Punkty: FINA 2014        
Pozycja     Rok ur. Czas Pkt.
1. Stefaniak Piotr 98 29.22 335
1. Kaczmarek Bartosz 88 29.22 335
3. Walkosz Michał 86 33.72 218
4. Pastwa Grzegorz 76 35.84 181
           
           
Konkurencja 24 Mężczyzn, 50m klasyczny 16 lat i starsi
31/5/2015 - 10:15 Wyniki
Punkty: FINA 2014        
Pozycja     Rok ur. Czas Pkt.
1. Scisłowicz Bartosz   42.38 211
2. Dyda Arkadiusz 99 43.67 193
3. Kalata Mirosław   44.86 178
4. Adamowski Daniel 96 48.18 143
           
           
Konkurencja 25 Wszystkie, 50m Sztafeta Rodzinna 10 lat i młodsi
31/5/2015 - 10:18 Wyniki
Punkty: FINA 2014        
Pozycja       Czas Pkt.
1. Kalatowie 37.92  
  Kalata Julia, Kalata Mirosław    
2. Pastwa 40.42  
  Pastwa Amadeusz, Pastwa Grzegorz    
3. Starczowscy 40.88  
  Starczowska Anna, Starczowski Andrzej    
4. Mastalscy 40.90  
  Mastalski Kacper, Mastalski Paweł    
5. Sułkowscy 41.25  
  Sułkowska Martyna, Sułkowski Grzegorz    
6. Grobliccy 43.93  
  Groblicka Magdalena, Groblicki Tata    
7. Czernikowie 44.57  
  Czernik Mateusz, Walkosz Michał    
8. Maciaśiowie II 47.66  
  Maciaś Krzysztof, Maciaś Agnieszka    
9. Nemczykowie 50.84  
  Niemczyk Oliwia, Niemczyk Wojciech    
10. Tokarscy II 58.09  
  Tokarska Justyna, Tokarska Mama    
11. Scisłowiczowie 1:01.67  
  Scisłowicz Stanisław, Scisłowicz Bartosz    
12. Mikołajczykowie 1:03.91  
  Mikołajczyk Anna, Mikołajczyk Marcin    
13. Scisłowiczowie II 1:06.08  
  Scisłowicz Jan, Scisłowicz Bartosz    
14. Jamkowie 1:07.00  
  Jamka Antek, Jamka Michał    
           
           
Konkurencja 25 Wszystkie, 50m Sztafeta Rodzinna AG 111 - 130
31/5/2015 - 10:18 Wyniki
Punkty: FINA 2014        
Pozycja       Czas Pkt.
1. Kaczmarczykowie 32.50  
  Kaczmarczyk Sebastian, Kaczmarczyk Ryszard    
2. Limanowscy 32.95  
  Limanowski Piotr, Limanowski Marcin    
3. Rzepkowie 33.15  
  Rzepka Oliwier, Rzepka Sylwia    
4. Koczurowie 36.01  
  Koczur Paweł, Koczur Adam    
5. Maciasiowie I 37.19  
  Maciaś Kacper, Maciaś Marcin    
6. Fryźlewiczowie 37.20  
  Fryźlewicz Kamila, Fryźlewicz Edward    
7. Cyrwusowie 43.52  
  Cyrwus Aleksandra, Cyrwus Beata    
8. Pietruszyńscy 48.30  
  Pietruszyński Patryk, Pietruszyński Zbigniew    


« powrót do listy zawodów

zamknij [x]Ta strona korzysta z plików cookies.
Pliki cookies są zapisywane w celach statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one zapisane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz zmienić te ustawienia. Więcej na temat cookies.